Başkan

Özgeçmiş
1974 yılında Korkuteli’de dünyaya geldi. İlköğrenimini Cumhuriyet İlkokulu ve ortaöğreniminin büyük bir bölümünü Korkuteli İmam Hatip Lisesi’nde olmak üzere son yılını Antalya Çağlayan Lisesi’nde tamamladı.

1993 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden 1997 yılında mezun olarak, Korkuteli Lisesi’nde Rehber Öğretmen olarak uzun yıllar görev yaptı.

2007 yılı başında bu görevden ayrıldı. Evli ve 1 tane kız çocuğu var.

Başkanın Mesajı

    Ülkemiz, hızla gelişen ve değişen dünyamızda hak ettiği yere gelebilmek için emin ve kararlı adımlarla yürüyor. Bu yürüyüşe her sahada yapılacak katkı, ülkemizin gücüne güç katacaktır. Bizlere düşen sorumlu olduğumuz, seçildiğimiz veya atandığımız görevlerimizde milletimize hizmet etme aşkı ile doğru ve güzel işler üretmektir.

            Çalışma aşkımızı, şevkimizi kaybetmeden hizmet ederken; yepyeni projeler üretmeye de devam ediyoruz. Bunlar sonuçlandığında; Korkuteli her sahada örnek, herkesin gıpta ile baktığı bir ilçe olacak. Bizler ise Korkutelili olmaktan, burada yaşamaktan daha çok gurur duyacağız.

            Korkuteli’nin tüm kurum ve kuruluştan ile ortak hareket ediyoruz. Korkuteli’nin her kesimiyle sık sık bir araya geliyoruz. Birlikte fikirler üretiyoruz. Yeni projeler tasarlıyoruz. Yerel yönetim olarak halkla, kurumlarla. kuruluşlarla, olan işbirliğimizden ortaya çıkacak gücün Korkuteli’ne çok şeyler kazandıracağına İnanıyoruz.

            Yola çıkarken, örnek bir belediyecilik için kollan sıvadık. Tüm birimlerimizin dikkat ve titizlikle yerine getirdiği gayretli çalışmalar belediyemiz içinde oluşturduğumuz birlik, beraberlik ve dayanışmanın sonucudur Aynı hedefe kitlenerek Korkuteli için ilk günkü aşkla yola devam ediyoruz.

            Geleceği tasarlayarak yolumuza devam ediyoruz. Daha çok işimiz olduğunun farkındayız. Elbirliğiyle, yılmadan, aşkla tüm engelleri aşacağız. Çünkü Korkuteli tüm güzelliklere layıktır.                                                                                                                      

             Sevgi ve saygılarımla...

Baskana Mesaj

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Telefon (*)
Konu
Mesajınız (*)
Güvenlik Kodu (*)