Haberler Haber Detayı

Korkuteli Belediyesi ilçe merkezi ve diğer mahallelerde yol yapım çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Küçüklü mahallesinde başlatılan Kilitli Parke taşı döşeme çalışmaları son hızla devam ederken Yeşiloba Mahallesinde asfalt zemin hazırlığı yapılıyor.

Yol çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini ifade eden Korkuteli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Batı şunları söyledi: “ Birçok mahallemizde yol çalışmalarımız devam ediyor. Küçüklü mahallemizde bulunan bazı yollara kilitli parke taşı döşüyoruz. Bu yıl birçok mahallemizde kilitli parke taşı, kaldırım ve bordür çalışmalarının yanı sıra asfalt çalışma yapılacak” dedi.

Mevsim şartlar göz önünüze alınarak asfalt çalışmalarını yayla mahallelerinden başlatmayı istediklerinin altını çizen Korkuteli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Batı, Asfalt yapılacak olan yollarda da zemin çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Batı, “Bir çok mahallemizde yeni yol açımları, mevcut yolları genişletme ve düzeltmeler yapmaya devam ediyoruz. Bu yaz döneminde asfalt yapılacak bir çok yolumuzda stabilize çalışması yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir ekibimiz Yeşiloba mahallesinde bulunan yollarda zemin dolgusu ve stabile çalışması yapıyor. Mevsim şartlarını göz önüne alarak asfalt yapım çalışmaları bu yıl yayla mahallelerimizden başlatmayı hedefliyoruz. Çünkü yayla mahallelerimizde yaz daha kısa sürüyor ve iklim şartları asfalt dökümüne uygun olmuyor. Bu sezonun asfalt yapımı önümüzdeki günler başlayacak” şeklinde konuştu.

paroxetin ja alkoholi paroxetin ekg paroxetin serotonin
domperidon gevaarlijk hjerteogvit.site domperidon ohne rezept
domperidon gevaarlijk hjerteogvit.site domperidon ohne rezept
cetirizin 10 mg dosering allergikobenhavn.site cetirizin kvalme
duloxetin wiki brugergastritis.site duloxetin 10 mg
cyklokapron heavy periods cyklokapron yr cyklokapron wikipedia