Haberler Haber Detayı

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce geçtiğimiz yıl Kırkpınar da  başarılı olan güreşçileri  Cumhuriyet altını ile ödüllendirdi. 2016 Yılı Kırkpınar güreşlerinde Başpehlivan yükselen Şahali Kurt, Hakkı Aygün ve Başaltına yükselen Okan Acar’ı 14 adet Cumhuriyet altını ile ödüllendiren Başkan Gökce, güreşçileri başarılar diledi.

Her üç güreşçinin Kırkpınar da elde ettikleri başarıyla onur duyduklarını ifade eden Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce şunları söyledi: “Üç kardeşlerimizde Kırkpınar da başarı elde ederek Korkuteli halkına büyük bir mutluluk yaşattıklar. Her ne kadar başka kulüpler adına güreş yapsalar da onlar bizim ilçemizin adını duyuruyorlar. İlçemizin tüm güreşçilerini Belediyemiz çatışı altında toplamayı çok isterdik ama Büyük belediyelerin sağladığı imkanı sağlamamız olanaksız” dedi.

Korkuteli Belediyesi olarak kurdukları güreş kulübünün altyapı bazıda çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Gökce, “ Kulübümüzde çalışmalarını sürdüren çocuklarımızın önümüzdeki yıllarda sizler gibi başarılı sporcular olmasını arzuluyoruz” dedi. Spor ve özel hayatlarında Güreşçilere başarılar dileyen başkan Gökce, “ Allah sizlere sakatlıklar vermesin. Sizler bizim gururumuz oldunuz ve olmaya devam edeceksiniz. Meclis kararı alarak sizleri karınca kararınca ödüllendirmek istedik” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz  yıl yapılan Kırkpınar Güreşlerinde Başpehlivan olma hakkını kazanan Şehali Kurt, Hakkı Aygün ve Başaltı Pehlivanı olma hakkını kazanan Okan Acar  Başkan Gökce’ye teşekkür ettiklerini ifade ettiler. Her üç güreşçide Korkuteli halkının kendilerine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı mutlu olduklarını ve uzun yıllar Korkuteli ismini er meydanlarında okutacaklarını söylediler.

bicalutamid wiki stofbrugogol.site bicalutamid psa
cyklokapron heavy periods markenavngenerisk.site cyklokapron wikipedia
cyklokapron heavy periods markenavngenerisk.site cyklokapron wikipedia
cyklokapron heavy periods cyklokapron virketid cyklokapron wikipedia
phenazopyridin tablett halsbrandogol.site phenazopyridin apotek